Znajdziesz u nas kombinezony ochronne – robocze. Sprawdzą się jako strój ochronny w wielu branżach oraz na rozmaitych stanowiskach pracy.
Kombinezony ochronne oferowane przez Jatex BHP w Tychach umożliwiają ochronę całej powierzchni ciała i zapewniają wysoki komfort użytkowania poprzez funkcjonalne rozwiązania. Wygodny kombinezon roboczy skutecznie zabezpieczy ciało i odzież przed zabrudzeniami. Zapoznaj się z pełną ofertą kombinezonów ochronnych poniżej.

Kombinezony ochronne

Kombinezon ochronny 3M 4532+

Kombinezon ochronny 3M-4532+ zapewnia wysoką ochronę przed niebezpiecznymi pyłami i podstawową przed drobnymi rozpryskami niebezpiecznych cieczy oraz cząstkami promieniotwórczymi. Ochrona chemiczna Typ 5 i 6.

zobacz więcej

Kombinezon ochronny, malarski DuPont Proshield® CHF5a

Kombinezony DuPont™ ProShield® (model CHF5a) dobrze zabezpieczają przed cząstkami stałymi. Choć nie wchłaniają cieczy, tylko częściowo zapobiegają przenikaniu niektórych powszechnie stosowanych substancji chemicznych na bazie wody o niskim stężeniu. (W przypadku zanieczyszczenia zaleca się przebranie w nowy kombinezon). Zaprojektowane z myślą o ochronie Typ 5 i 6, są wykonane z filmu mikroporowatego na włókninie polipropylenowej.

zobacz więcej

Kombinezon ochronny MicroMax NS

Kombinezon ochronny ograniczonego użytkowania Typu 5 i 6
Niskopylący, lekki kombinezon. Idealny do prac wymagających zwiększonej ochrony przed agresywnymi cieczami.

zobacz więcej

Kombinezon ochronny Safegard GP

Kombinezon ochronny ograniczonego użytkowania Typu 5 i 6
Mocny i trwały dla bardziej wymagających zastosowań.

zobacz więcej
Copyright 2018 © All rights reserved. | Jatex | Polityka prywatności